<<  Kurumsal Kimlik  >>
 
SERİN SOĞUTMA; Ticari Araç Soğutucuları ve klimalarının montaj, bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermektedir.
 
Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; firmamız her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.
 
Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olma konusunda son derece titizlik göstermektedir.
 
Firmamız;
 
Ticari araç klimalarının sıfır ve ikinci el montajı, thermoking ve carrier soğutucuların bakım ve onarımı, 0 ve -18 derecede muhafazalı iç izolasyon alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

 
.
.

frigofirik karasör, konya safkar, konya klima, konya termoking , konya minibüs klima servisi, minibüs otobüs soğutucu klima tamiri,  konya frigorifik karasör tamiri, konya frigo kasa,  konya otobüs klima servisi