<<  Hizmetlerimiz >>
 
     
     
Ticari araç klimalarının sıfır ve ikinci el montajı; araç soğutucu klimalarının, kompresör, filtre, gaz, gaz hortumları, keçeler, braketler, kayışlar, fanlar, petekler, dijital gösterge, valf ve müşürlerin bakımının yapılması.   Thermo King ce Carrier soğutucuların tamir bakımı. Araç soğutucularının filtre, gaz, keçe, hortum ile periyodik bakım ve onarımlarının yapılması   0 ve -18 derecede muhafazalı iç izolasyon . Gıda ve et sektöründe kullanılan ticari araçların iç izolasyonunun parlak malzemeden, araç tabanının kumlama veya parlak olarak yapılması   İkinci el ticari araç soğutucuları ve ticari araç klimalarının satışı, yedek parçalarının temin edilmesi, müşteriye ulaştırılması veya servisimizde montaj edilmesi
             
             
             
             

Ticari araç klimalarının sıfır ve ikinci el montajı, thermoking ve carrier soğutucuların bakım ve onarımı, 0 ve -18 derecede muhafazalı iç izolasyon alanında faaliyet gösteren firmamız,  müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Müşterilerimizin taleplerine, ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda, safran Konya Yetkili servisi olarak Faaliyetimize devam ediyoruz.

             
.